logo

Sancaktepe Kent Life’nin misafiri Özel Masal Anaokulu oldu

SANCAKTEPE –  Sancaktepe İlçesinin gözde sitelerinden biri olan Kent Life, site içinde ve dışında gerçekleştirdiği etkinliklerle adından söz ettiriyor.

Sancaktepe’de esnaf ve bir çok kuruluş, yeni yıla sayılı günler kala süslemeye başladıkları iş yerlerinde düzenledikleri kampanyalarla müşteri çekmeye çalışıyor. Sancaktepe Kent Life sitesi sakinlerinden oluşan kadınlar, oluşturdukları köşede ve el emekleri ile yaptıkları hediyelik ürünleri sergilediler.

Sergiyi gezenler, sevdiklerine ve yakınlarına hediyelik ürünler aldı. 2019 Yılına merhaba demeye sayılı günler kala Özel Masal Anaokulu yöneticileri de Kent Life sitesinin hediyelik ürünler köşesini gezdiler.

Özel Masal Anaokulu Yöneticisi Alper Arkaya “ Anaokulumuzun temelinde sevgi yatar, işimizi severek yapıyoruz. Kent Life sitesi sakinlerinin ve özellikle kadınlarımızın el emekleri ile hazırladıkları hediyelik sergisi çok güzel olmuş. Bizi misafir ettiler. Bizde alışverişimizi yaptık. Emeği geçenlere teşekkür ediyoruz.” İfadelerinde bulundu.

Özel Masal Anaokuluna Kent Life sitesi sakinlerini davet eden Alper Arkaya “ Bizde site sakinlerimizi okulumuza bekleriz. Bir bardak çayımızı ikram etmek isteriz. Bizim Hedefimiz öncelikle çocukların güvenli, temiz ve sevgi ile yoğrulmuş sıcak bir ortamda sağlıklı ve mutlu bireyler olarak büyümeleri için ailelerine destek olmaktır. Bunun yanı sıra çoklu zeka ve karma eğitim sistemi ile çocukların gelişimsel özellikleri, bireysel öğrenme metotları ile etkin bir eğitim alma olanakları sunarak tüm gelişim becerilerini kazandırmayı da amaçlanmaktadır.” Diye konuştu.

Özel Anaokulu Yöneticisi Alper Arkaya ve yöneticilerini misafir eden Kent Life Siyesi yönetim Kurulu Başkanı Hüsniye Şahin “ Site sakini kadınlarımızın gerçekleştirdiği bu etkinlik, güzel oldu. El emeği ve göz  nuru dökerek hazırladılar. Bu tarz çalışma bir deneme oldu bizim içinde. İler ki zamanlarda bu tarz çalışmalarımızı genişletip sosyal farkındalık projelerimiz içinde değerlendireceğiz. Bu gün burada Özel Masal Anaokulu yöneticileri sergimizi ziyaret ettiler. Kendilerine site sakinlerimiz adına çok teşekkür ediyoruz.” Diye konuştu
Tevfik Erk / istanbul

Etiketler: » » » »
Share
965 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

7+9 = ?